Опис сервісів MyIP

Сервіс динамічного DNS сервера

MyIP надає можливість прив'язати ваші пристрої з динамічним ip адресою до статичного доменного імені. Сервіс динамічного DNS дозволить вам завжди мати доступ до ваших пристроїв незалежно від того, яку IP адресу пристрій має на поточний час.

Як це працює?

Наприклад у вас вдома є комп'ютер і ви хочете отримати доступ до нього з робочого місця. Якщо вдома є статична IP адреса, то підключитися до комп'ютера буде досить легко, знаючи цю адресу. Але якщо комп'ютер підключений до провайдера, який видає тільки динамічні IP адреси і замовити послугу статичного IP адреси не надається можливим, то ви не зможете підключитися до домашнього комп'ютера, не знаючи яку зараз IP адресу присвоєно домашньої мережі. Для вирішення даної проблеми, потрібно, що-б комп'ютер при зміні IP адреси або раз в період, передавав інформацію про свою IP адресу серверу DNS, а сервер в свою чергу повинен прив'язати цю IP адресу до якогось доменному імені. Сервера DDNS MyIP надають можливість організувати прийом інформації про IP адресу пристрою і зіставлення цiєй IP адреси з доменним ім'ям.

Що для цього потрібно?

  • Потрібно зареєструватися на сервісі.
  • Додати нове доменне ім'я (пункт меню "Додати нове доменне ім'я"). У полях "Назва" та "Домен" вказуєте потрібну назву домену, наприклад, якщо ви хочете створити домен mydreams.myip.org.ua, то в полi "Назва" вказуєте mydreams, а в полi "Домен" вибираєте домен myip.org.ua. Також можливо створювати свої субдомени, наприклад kab301.et4.myip.net.ua, що буде дуже корисно, якщо у вас багато хостів, і потрібно структурувати назви. Для цього в полi "Назва" вкажіть kab301.et4, в полi "Домен" виберіть домен myip.net.ua.
  • В полi "TTL" вкажіть час життя IP адреси виданого сервером MyIP в секундах. Чим менше цей параметр, тим швидше буде реакція на зміну IP адреси, але буде рости трафік з сервером DNS MyIP. У разі, якщо встановите 0, то при майже кожному зверненні до віддаленого хосту ваш комп'ютер буде запитувати IP адресу у DNS сервера, що прискорить реакцію на зміну IP адреси, але швидкість обміну буде дуже залежна від сервера DNS. Бажаний поріг для динамічних (оновлюваних) адрес від 10 до 360 секунд. Для неоновлюваних статичних IP адрес краще вказати 86400 (добу).
  • Поля "Логін" та "Пароль" потрібні для ускладнення хеша запиту на оновлення IP адреси і можуть бути довільними. Пароль порожнім не повинен бути.
  • У полi "IP адреса" вкажіть статичну IP адресу, якщо ви будете дане ім'я використовувати, як статичне з незмінною IP адресою. Якщо адреса буде змінюватися, то це поле не міняйте.
  • За допомогою прапорця "Можливість оновлювати IP по протоколу HTTP" ви дозволяєте або забороняєте автооновлення IP адреси. Якщо прапорець буде знято, то змінити IP адресу можна буде тільки у WEB формі.
  • Зберегти.
  • Відкриваємо меню "Доменні імена" , в таблиці на потрібному нам імені натискаємо "Отримати інформацію" . Ви отримаєте посилання поновлення IP адреси та інструкцію щодо впровадження даного посилання в комп'ютер або роутер.